Wyniki konkursu Bezpieczne wakacje w Inowrocławiu
Podsumowanie konkursu Bezpieczne wakacje w Inowrocławiu: laureaci, wyróżnienia i wręczone nagrody podczas uroczystości w Urzędzie Miasta.
Pod koniec czerwca w Inowrocławiu podsumowano konkurs Bezpieczne wakacje, objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Arkadiusza Fajoka. Przedsięwzięcie przygotowały lokalne służby Straży Miejskiej, Pożarnej i Policji.
W dniu 23.06.2026 w Urzędzie Miasta Inowrocławia nastąpiło wręczenie nagród i wyróżnień laureatom za pracę plastyczną w postaci plakatu, ukazującego bezpieczny sposób spędzania wakacji. W pracach pojawiły się liczne pomysły na spędzanie czasu w górach, nad morzem, na rowerze oraz nad jeziorem.
I miejsce: KINGA SZOTKIEWICZ
II miejsce: TYMOTEUSZ JAMROZIAK
III miejsce: MONIKA GIERSZEWSKA
Wyróżnienia otrzymali: OLIWIER PACHOLSKI, PAWEŁ ANTCZAK, LILIANA DEMBSKA, JAN SZCZĘSNY, MARCELINA MESZYŃSKA, JAKUB SOBCZAK, TOMASZ PRZESZAK, MICHAŁ CABAŃSKI, LARISA WOJDYLAK.
Nagrody wręczyli: Prezydent Miasta Inowrocławia Arkadiusz Fajok, Zastępca Komendanta Straży Miejskiej Sylwia Dębska, Komendant Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej st.bryg. Jakub Politowski oraz asp.szt. Izabela Lewicka-Waszak i mł.asp. Kamila Walicka.
Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy udanego wypoczynku!
Źródło: policja.gov.pl