Ogólne 24.06.2026

Wyniki konkursu Bezpieczne wakacje w Inowrocławiu

Podsumowanie konkursu Bezpieczne wakacje w Inowrocławiu: laureaci, wyróżnienia i wręczone nagrody podczas uroczystości w Urzędzie Miasta.

Komenda Powiatowa Policji w Inowrocławiu

Toruńska 15, 88-100 Inowrocław

Pod koniec czerwca w Inowrocławiu podsumowano konkurs Bezpieczne wakacje, objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Arkadiusza Fajoka. Przedsięwzięcie przygotowały lokalne służby Straży Miejskiej, Pożarnej i Policji.

W dniu 23.06.2026 w Urzędzie Miasta Inowrocławia nastąpiło wręczenie nagród i wyróżnień laureatom za pracę plastyczną w postaci plakatu, ukazującego bezpieczny sposób spędzania wakacji. W pracach pojawiły się liczne pomysły na spędzanie czasu w górach, nad morzem, na rowerze oraz nad jeziorem.

I miejsce: KINGA SZOTKIEWICZ

II miejsce: TYMOTEUSZ JAMROZIAK

III miejsce: MONIKA GIERSZEWSKA

Wyróżnienia otrzymali: OLIWIER PACHOLSKI, PAWEŁ ANTCZAK, LILIANA DEMBSKA, JAN SZCZĘSNY, MARCELINA MESZYŃSKA, JAKUB SOBCZAK, TOMASZ PRZESZAK, MICHAŁ CABAŃSKI, LARISA WOJDYLAK.

Nagrody wręczyli: Prezydent Miasta Inowrocławia Arkadiusz Fajok, Zastępca Komendanta Straży Miejskiej Sylwia Dębska, Komendant Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej st.bryg. Jakub Politowski oraz asp.szt. Izabela Lewicka-Waszak i mł.asp. Kamila Walicka.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy udanego wypoczynku!

Źródło: policja.gov.pl

PC

Piotr Chmielewski

Reporter kroniki policyjnej; informuje rzeczowo o zdarzeniach i bezpieczeństwie, bez sensacji i skrótów myślowych.

Więcej artykułów →

Udostępnij: